ČSR hlavní partner MISS DEAF WORLD 2013

Slavnostní večer volby královny krásy neslyšících MISS DEAF WORLD se konal 13. 7. 2013 v pražském Top Hotelu. Vítězkou se stala pětadvacetiletá Thaisy Payová z Brazílie. Poprvé byl zvolen i král. Korunu získal Mexičan Christian Bernal. Porota, v níž zasedli například Miroslav Etzler, Petra Černocká, Michaela Ochotská, Ivan Vyskočil, Kamila Nývltová, Luba Skořepová a jednatel spol. ČSR p. Ing. Vladislav Stanko, ocenila kromě Brazilky Payové také Slovenku Eriku Ďuricovou, která se stala první vicemiss. Druhou vicemiss je Queval Marianneová z Francie.

Vedle světové miss neslyšících se volila i evropská. Tou se stala Kinal Timea Melindaová z Maďarska, stejný titul mezi muži vybojoval tuzemský zástupce Bohuš Vlačuha. Titul miss sympatie samotní soutěžící udělili reprezentantce Mali Sako Niahkaleové. Účastníky soutěže v Praze čekal program s autogramiádou a módní přehlídkou neslyšících. Podle prezidenta soutěže Josefa Uhlíře akce nejen napomáhá sluchově postiženým dívkám a nyní i chlapcům z celého světa v jejich nelehkém životě, ale také každoročně umožní ukázat široké slyšící veřejnosti, že jsou lidem slyšícím i přes své postižení ve všem naprosto rovni. Klání se téměř neliší od klasické soutěže - nechybí módní přehlídka ve večerních šatech, promenáda v plavkách či volná disciplína, ve které převládal tanec. Jiné jsou například reakce publika, která dává najevo potlesk třepetáním zdviženýma rukama. Téměř všechny dosavadní ročníky soutěže krásy neslyšících se konaly rovněž v Top Hotelu Praha. Výjimkou byla její premiéra na Mallorce a ročník 2010 uspořádaný v Gruzii.

Společnost ČSR jako hlavní partner této akce zajišťovala ochranu VIP osob a poskytla hodnotné ceny a šaty pro Vítězku Miss Deaf World slečnu Thaisy Payo z Brazílie. Jedná se o luxusní model návrhářky Alice Abraham, který na podporu nadace Miss World slečny Taťány Kuchařové - Krása pomoci -  vydražil majitel spol. CZECHOSLOVAK REAL (CZ), s.r.o. p. Ing. Vladislav Stanko. Šaty a věcné ceny, které věnovala spol. ČSR vítězce Miss Deaf World 2013, předal na pódiu za spol. ČSR - Muž roku 2009 pan Martin Zach. Na závěrečném banketu vydražil pan Stanko korunku 1. Vicemiss Deaf World slečny Eriky Ďuricové ze Slovenska.

MISS DEAF WORLD 2013 MISS DEAF WORLD 2013
 VIDEO: MISS & MISTER DEAF WORLD & EUROPE 2013-DAY 7  
   
MISS DEAF WORLD 2013 MISS DEAF WORLD 2013
   
MISS DEAF WORLD 2013 MISS DEAF WORLD 2013
   
MISS DEAF WORLD 2013 MISS DEAF WORLD 2013
   
MISS DEAF WORLD 2013 MISS DEAF WORLD 2013
   
MISS DEAF WORLD 2013 MISS DEAF WORLD 2013
   
MISS DEAF WORLD 2013 MISS DEAF WORLD 2013

články v médiích:

REVUE IDNES   Váš čas.sk   MENHOUSE.CZ   SUPER.CZ
        
    

Odborná způsobilost
detektiv-na-web.jpg

 ČSR partnerem
trebbia2011_mala.jpg

Pomozte dětem

pomozte detem.jpg

 Nadace Taťány Kuchařové

ČSR hlavním partnerem

MITROPA CUP 2014

ČSR generálním partnerem

ČSEŽ 2013
ČSEŽ 2012

ČSR hlavním partnerem
logo_MSIPCA.jpg

    
ČSR na Facebooku
../images_obsah/leva-upoutavka/_1282039467-facebook.jpg

ČSR je řádným členem:

Člen hospodářské komory české republikylogo_esboc.jpg
ČKDSCKBS.jpglogoRKCR.jpg../images_obsah/loga-partneri/logoRKSR.jpg

Partneři ČSR:

 logo_fsi.jpg

logo FBI.jpg

 

Charitativní akce
grafika
Copyright 2009 ČSR CZECHOSLOVAK REAL (cz), S.R.O.