ČSR zajišťovala bezpečnost neslyšících krásek

9. března se v pražském kongresovém TOP HOTELu uskutečnilo finále soutěže Miss Deaf 2013 a Mister Deaf 2013 ČR. Během slavnostního večera bojovalo 8 krásných kandidátek o titul nejkrásnější neslyšící a nedoslýchavou dívku a 5 úžasných kandidátů o titul nejkrásnějšího neslyšícího a nedoslýchavého chlapce České republiky. Jejich výkony hodnotila 16 členná odborná porota, složená z významných partnerů soutěže, která nakonec určila vítěze v obou kategoriích. Mezi členy poroty měl čest usednout i jednatel společnosti CZECHOSLOVAK  REAL - Ing. Vladislav Stanko.

Samotná soutěž začala v 19:30 hodin v Congress Hall a 400 hostů zažilo zajímavý a zábavný večer nejen ve znakové řeči. Slavnostní finále moderovala herečka, moderátorka a tisková mluvčí ČSR Lenka Vacvalová a o překlad do znakové řeči se postarala paní Denisa Lincová a pan Pavel Šturm. Diváky úvodním slovem přivítal i zakladatel prezident soutěže Miss Deaf World a Mistr Deaf World pan Josef Uhlíř. Soutěžící dívky se divákům na úvod představili promenádou v koktejlkách, pokračovala volná disciplína, kterou si finalistky samy pro finálový večer připravili, oblíbená promenáda v plavkách a nakonec defilé ve společenských šatech. Soutěžící muži se porotu snažili zaujmout promenádou ve společenském oblečení, disciplínou rozhovor, kde museli ve znakové řeči odpovídat na vylosované otázky,  promenádou v plavkách a nakonec slavnostním defilé v oblecích. Členové poroty během finálového večera svými hlasy rozhodli, že titul Miss Deaf ČR 2013 si vyhrála krásná finalistka s číslem 5 – Lucie Žigová. V kategorii mužů se stal vítězem Bohuš Valčuha, který měl pořadové číslo 2.

Po slavnostním finále se již tradičně dražili korunky finalistek a výtěžek z dražby bude použitý na sluchově postižené ve světě a na podporu jejich výuky znakového jazyka.

Společnost CZECHOSLOVAK REAL z pozice generálního partnera poskytla ochranu VIP osob na tomto finálovém večeru a věcné dary vítězkám, které předal jednatel a spolumajitel společnosti Ing. Vladislav Stanko.

Vítězové budou zastupovat Českou republiku na finálovém večeru světové soutěže Miss Deaf World 2013, která opětovně proběhne v TOP HOTELu Praha a to v sobotu 13. července 2013. Společnost CZECHOSLOVAK REAL se bude po celou dobu soutěže starat o bezpečnost 50 finalistek a 30 finalistů z celého světa a zabezpečí ochranu i během finálového večera Miss Deaf World a Mister Deaf World 2013.

http://www.missdeafworld2011-2020.com/

 

miss_deaf2013(1).jpg   miss_deaf2013(2).jpg
   
 miss_deaf2013(3).jpg  miss_deaf2013(4).jpg
   
 miss_deaf2013(5).jpg  miss_deaf2013(6).jpg
   
        
    

Odborná způsobilost
detektiv-na-web.jpg

 ČSR partnerem
trebbia2011_mala.jpg

Pomozte dětem

pomozte detem.jpg

 Nadace Taťány Kuchařové

ČSR hlavním partnerem

MITROPA CUP 2014

ČSR generálním partnerem

ČSEŽ 2013
ČSEŽ 2012

ČSR hlavním partnerem
logo_MSIPCA.jpg

    
ČSR na Facebooku
../images_obsah/leva-upoutavka/_1282039467-facebook.jpg

ČSR je řádným členem:

Člen hospodářské komory české republikylogo_esboc.jpg
ČKDSCKBS.jpglogoRKCR.jpg../images_obsah/loga-partneri/logoRKSR.jpg

Partneři ČSR:

 logo_fsi.jpg

logo FBI.jpg

 

Charitativní akce
grafika
Copyright 2009 ČSR CZECHOSLOVAK REAL (cz), S.R.O.