Oslava státního svátku ČSR v Muzeu TGM v Lánech

Společnost ČSR - CZECHOSLOVAK REAL ve spolupráci s partnery Muzeem TGM v Lánech a Společností M. R. Štefánika již sedmým rokem uspořádala oslavu 97. výročí založení samostatné Československé republiky a 7. výročí založení společnosti pod záštitou Miloše Zemana, prezidenta ČR, Bohuslava Sobotky, premiéra ČR, J. E. Petra Weisse, velvyslance SR v ČR, MŠMT, Hl. m. Praha a HK ČR.

Oslava státního svátku dne 28. 10. 2015 byla zahájena v 15 hod uctěním památky prvního prezidenta ČSR T. G. Masaryka položením věnců na jeho hrob v Lánech a v tom samém čase i pietou u sochy Gen. M. R. Štefánika na Petříně. Slavnostní program následně pokračoval simultánní šachovou partii v Muzeu TGM v Lánech. Řada VIP hostů z oblasti businessu, politiky, sportu a kultury – Bc. Libor Hadrava – radní Hl. m. Praha, Mgr. Magdaléna Elznicová Mikesková – ředitelka Muzea TGM, Ing. Vladislav Stanko, MBA – Managing Director spol. CZECHOSLOVAK REAL, Ing. František Jablonický – prezident Slovenského šachového zvazu, Mgr. Milan Dvořák – zastupitel obce Lány, Dr. Jozef Gáfrik – publicista, Libor Pyško – bubeník kapely Věry Špinarové, Ing. Josef Sedlák gen. mjr. v. z. – lektor EUROPEAN INSTITUTE OF SECURITY AND CRISIS MANAGEMENT, PaeDr. Rudolf Soukal – předseda šachového oddílu Dukla Praha, p. Pucholt a p. Tůma – ŠK Stochov a Simona Koudelková – závodnice oddílu karate Rajawali Sakti zařazena do reprezentace ČFTKFS na nejvyšších evropských i světových soutěžích - se utkala s velmistrem Davidem Navarou, českou jedničkou a velmistrem Sergejem Movsesianem, mistrem světa v šachu s výsledkem 12 výher pro velmistry.

Slavnostní program v Muzeu TGM následně pokračoval slavnostními proslovy zástupců Muzea TGM a společnosti M. R. Štefánika. Po té prostory muzea TGM rozezněl koncert klasické hudby. Duo M+H: Monika Růžková - housle a Hedvika Mousa Bacha – harfa zahrálo díla C. Debussyho a A. Piazolly. Slavnostní program v prostorách Muzea TGM v Lánech byl zakončen rautem a hudební produkcí evergeenů československé provenience.

V prostorách Muzea TGM proběhla v rámci oslav již šestým rokem sbírka pro projekt České televize a nadace NROS - Pomozte dětem.

Oslavě státního svátku v Muzeu TGM předcházel v dopoledních hodinách II. ROČNÍK MEZINÁRODNÍ KONFERENCE: „BEZPEČNOSTNÍ A KRIZOVÝ MANAGEMENT V REÁLNÉM PROSTŘEDÍ“, kterou pořádala společnost EUROPEAN INSTITUTE OF SECURITY AND CRISIS MANAGEMENT.

Mgr. Martin Zach
Tiskový mluvčí ČSR
www.kde-domov-muj.eu

ČT 4 SPORT: "V Šachu"
http://www.ceskatelevize.cz/porady/10111941499-v-sachu/215471290210011/

 

SECURITY MAGAZÍN
http://www.securitymagazin.cz/zpravy/oslava-statniho-svatku-csr-v-muzeu-tgm-v-lanech-1404047933.html

 

Oslava CSR 2015 Oslava CSR 2015
   
Oslava CSR 2015 Oslava CSR 2015
   
Oslava CSR 2015 Oslava CSR 2015
   
Oslava CSR 2015 Oslava CSR 2015
   
Oslava CSR 2015 Oslava CSR 2015
        
    

Odborná způsobilost
detektiv-na-web.jpg

 ČSR partnerem
trebbia2011_mala.jpg

Pomozte dětem

pomozte detem.jpg

 Nadace Taťány Kuchařové

ČSR hlavním partnerem

MITROPA CUP 2014

ČSR generálním partnerem

ČSEŽ 2013
ČSEŽ 2012

ČSR hlavním partnerem
logo_MSIPCA.jpg

    
ČSR na Facebooku
../images_obsah/leva-upoutavka/_1282039467-facebook.jpg

ČSR je řádným členem:

Člen hospodářské komory české republikylogo_esboc.jpg
ČKDSCKBS.jpglogoRKCR.jpg../images_obsah/loga-partneri/logoRKSR.jpg

Partneři ČSR:

 logo_fsi.jpg

logo FBI.jpg

 

grafika
Copyright 2009 ČSR CZECHOSLOVAK REAL (cz), S.R.O.