Oslava státního svátku ČSR v Muzeu TGM v Lánech a Slovenském domě v Praze

Společnost ČSR - CZECHOSLOVAK REAL ve spolupráci s Muzeem TGM v Lánech a Společností M. R. Štefánika a generálními partnery EUROPEAN INSTITUTE OF SECUITY AND CRISIS MANAGEMENT, sdružením ČS Renomé a společností FINOX, již osmým rokem uspořádala oslavu 98. výročí založení samostatné Československé republiky a 8. výročí založení společnosti pod záštitou prezidenta ČR, velvyslance SR v ČR, primátorky Hl. m. Prahy, MŠMT a USŽS.

Oslava státního svátku dne 28. 10. 2016 byla zahájena v 15 hod uctěním památky prvního prezidenta ČSR T. G. Masaryka položením věnců na jeho hrob v Lánech, a v tom samém čase i pietou u sochy Gen. M. R. Štefánika na Petříně. Slavnostní program následně pokračoval simultánní šachovou partií v Muzeu TGM v Lánech. Řada VIP hostů z oblasti businessu, politiky, sportu a kultury – Mgr. Martin Zach, tiskový mluvčí společnosti ČSR, který simultánku i uváděl, Mgr. Magdaléna Elznicová Mikesková – ředitelka Muzea TGM, doc. PaedDr. Jozef Božik, PhD. – předseda Společnosti MRŠ a primátor města Partizánske (za 1. republiky Baťovany), Ing. Vladislav Stanko, MBA – Managing Director spol. CZECHOSLOVAK REAL, Zuzana Poláčková – 1. vicemiss Miss Folklór 2016, David Bohbot - izraelský bezpečnostní expert, podnikatel a rabín, Ing. Barbora Palovičová – jednatelka MiSSFolklor, Ivan Prokhorenko - významný ruský podnikatel a zakladatel International business clubu “Creatio, Andrea Tatarková Československá Miss 1991, zástupkyně TV Markíza a podnikatelka, Dr. Jozef Gáfrik – publicista, Sofie Přibylová – česká šachová jednička do 14 let, PaeDr. Rudolf Soukal – předseda šachového oddílu Dukla Praha, Bc. Hana Kabourková – PR manažerka EUROPEAN INSTITUTE a další se utkala s velmistrem Davidem Navarou, českou jedničkou, a velmistrem Sergejem Movsesianem, mistrem světa v šachu s výsledkem 14 výher pro velmistry a 1 remíza, kterou uhrál p. Martin Zach.

Slavnostní program následně pokračoval ve Slovenském domě v Praze proslovy zástupců Muzea TGM, společnosti M. R. Štefánika a MUDr. Jana Šuljana, zástupce předsedy obce Báčský Petrovec v Srbsku p. Srđana Simiće. Po té prostory Slovenského domu rozezněl harfový koncert klasické hudby dua PRAH-A-HARF, které zahrálo skladby českých skladatelů s nádherným závěrem úryvku ze Smetanovy Mé Vlasti – Vltava. Folklor a lidové tradice vnesla do programu oslavy 1. vicemiss Miss Folklor 2016 Zuzana Poláčková svým krátkým tanečním vystoupením, a na ni navázal nevidomý italský hudebník Roberto Lombíno, který hostům zpříjemnil večer několika hudebními vstupy a zahrál krásné české, slovenské, moravské, rusínské, ruské i srbské lidové písničky na tahací harmoniku. 

Slavnostní program byl zakončen rautem a hudební produkcí evergreenů československé provenience.

V prostorách Muzea TGM proběhla v rámci oslav již šestým rokem sbírka pro projekt České televize a nadace NROS - Pomozte dětem.

V rámci PR kampaně pro rok 2016 proběhlo vylosování ze všech klientů našich společností. Výherkyní za spol. CZECHOSLOVAK REAL se stala sl. Dominika Kašparová a za spol. EUROPEAN INSTITUTE p. Ing. Milan Kladníček - ředitel MP Zlín, kteří osobně převzali z rukou jednatele Ing. Vladislava Stanka, MBA poukazy na romantický pobyt na Státním zámku Sychrov.

Oslavě státního svátku v Muzeu TGM předcházel v dopoledních hodinách III. ROČNÍK MEZINÁRODNÍ KONFERENCE: „BEZPEČNOSTNÍ A KRIZOVÝ MANAGEMENT V REÁLNÉM PROSTŘEDÍ“, kterou pořádala společnost EUROPEAN INSTITUTE OF SECURITY AND CRISIS MANAGEMENT.

Mgr. Martin Zach
Tiskový mluvčí

CZECHOSLOVAK REAL (CZ), s.r.o.
www.kde-domov-muj.eu

www.csr-cz.eu / www.csr-sk.eu

 

oslava csr 2016 oslava csr 2016
   
oslava csr 2016 oslava csr 2016
   
oslava csr 2016 oslava csr 2016
   
oslava csr 2016 oslava csr 2016
   
oslava csr 2016 oslava csr 2016

Generální partneři    
Renome.jpg Finox European
Partneři
NROS sk dom Miss folklor
Syfany Creatio Envy  
Generální mediální partner   Hlavní mediální partner
security   statuss

        
    

Odborná způsobilost
detektiv-na-web.jpg

 ČSR partnerem
trebbia2011_mala.jpg

Pomozte dětem

pomozte detem.jpg

 Nadace Taťány Kuchařové

ČSR hlavním partnerem

MITROPA CUP 2014

ČSR generálním partnerem

ČSEŽ 2013
ČSEŽ 2012

ČSR hlavním partnerem
logo_MSIPCA.jpg

    
ČSR na Facebooku
../images_obsah/leva-upoutavka/_1282039467-facebook.jpg

ČSR je řádným členem:

Člen hospodářské komory české republikylogo_esboc.jpg
ČKDSCKBS.jpglogoRKCR.jpg../images_obsah/loga-partneri/logoRKSR.jpg

Partneři ČSR:

 logo_fsi.jpg

logo FBI.jpg

 

grafika
Copyright 2009 ČSR CZECHOSLOVAK REAL (cz), S.R.O.