O nás

CZECHOSLOVAK REAL - „ČSR“ je česko slovenská poradenská společnost, specializující se na oblast real estate a security management.

Vznik CZECHOSLOVAK REAL (CZ), s.r.o. se datuje k 28.10.2008, kdy byl zrealizován notářský zápis – Společenská smlouva společnosti paní notářkou JUDr. Renatou BARANOVOU v advokátní kanceláři společnosti GLATZOVA & Co., v.o.s. v Betlémském paláci, ulice Husova 5 v Praze 1.

Následně byla na základě spolupráce s naším partnerem Společnosti Online s.r.o. dne 20.1.2009 zapsána do Obchodního rejstříku Okresního soudu Bratislava I společnost CZECHOSLOVAK REAL (SK), s. r. o. Od 27.2.2009 dle objednávky u partnera OFFICE HOUSE s.r.o. dochází k přesunutí sídla společnosti CZECHOSLOVAK REAL (SK), s. r. o. z Bratislavy do Košic.

Statutárním orgánem obou společností ČSR je p. Ing. Vladislav STANKO. CZECHOSLOVAK REAL postupně rozšiřuje své portfolio služeb v oblastech financing, facility management, security services a security consulting.

CZECHOSLOVAK REAL (CZ), s.r.o. je od 20.dubna 2009 řádným členem Hospodářské komory České republiky. Od 1. září 2009 řádným členem Českomoravské realitní unie.

 

Vladislav Stanko

        
    

Odborná způsobilost
detektiv-na-web.jpg

 ČSR partnerem
trebbia2011_mala.jpg

Pomozte dětem

pomozte detem.jpg

 Nadace Taťány Kuchařové

ČSR hlavním partnerem

MITROPA CUP 2014

ČSR generálním partnerem

ČSEŽ 2013
ČSEŽ 2012

ČSR hlavním partnerem
logo_MSIPCA.jpg

    
ČSR na Facebooku
../images_obsah/leva-upoutavka/_1282039467-facebook.jpg

ČSR je řádným členem:

Člen hospodářské komory české republikylogo_esboc.jpg
ČKDSCKBS.jpglogoRKCR.jpg../images_obsah/loga-partneri/logoRKSR.jpg

Partneři ČSR:

 logo_fsi.jpg

logo FBI.jpg

 

grafika
Copyright 2009 ČSR CZECHOSLOVAK REAL (cz), S.R.O.