Šturec

Penzión v národním parku Velká Fatra

Nemovitost, se nachází v národním parku Velká Fatra, na horském průchode Šturec, asi 8 m od hlavní silnice 1. třídy Banská Bystrica – Martin – Žilina. Přímo nad restaurací je velice známá Harmanecká jeskyně, 14 km od restaurace se nachází horský hotel Králova studna. Od dubna do října je tady mnoho motocyklistů.

Přímo za restaurací a za potokem jsou vysoké skály, které slouží sportovním horolezcům, vedle restaurace se nachází vodní nádrž, která slouží malé vodní elektrárně nacházející se o 500 m níže a v její v blízkosti je i vodní žleb – 2 km dlouhý a funkční jako jediný v Evropě. V minulosti se tady všude těžilo zlato, dokonce i na pozemku, kde se nachází restaurace. Potok je pstruhový a vydrový. Asi 100 m nad restaurací ve směru na Martin je vodárna, na kterou je napojená i restaurace. Tato voda slouží pro Banskou Bystricu, Zvolen, Banskou Šťavnici, Žiar nad Hronom, atd.

Samotná restaurace je postavená na vlastním pozemku s výměrou 1400 m2, s vlastním parkovištěm a  vybudovaným lapačem automobilových olejů. Parkoviště a terasy mají zámkovou dlažbu, pod kterou je železobeton. Součástí je i další parkoviště s výměrou 2000 m2, které je vyasfaltované a je ve vlastnictví města Banská Bystrica. Vzhledem k početním inženýrským sítím pod ním bude taky v budoucnosti sloužit jenom jako parkoviště, které nebude zpoplatněné.

Restaurace má všude podlahové topení, 300 m2 krbem vodníkem, ze kterého 20% tepla jede do ohřevu vzduchu a 80% do ohřevu vody v podlaze a užitkové vody. Na topení se používá tvrdé dřevo, které je uskladněné hned vedle v dřevárně. Restaurace je zabezpečená kamerovým systémem s nahráváním údajů, má 6 kamer a poplašní zabezpečovací systém se senzory pohybu s vlastním zdrojem v každé místnosti. Na všechny změny upozorňuje prostřednictvím SMS správy.

Restaurace je otevřená od června 2011, kolaudace proběhla v srpnu 2011 a je kompletně zařízená do poslední lžičky. Žleby na střeše a svody jsou automaticky vyhřívané a vyhodnocované čidlem na základě vlhkosti a zimy, aby nedošlo k jejich poškození mrazem. Vstupní schody i nájezd pro tělesně postižené jsou také automaticky vytápěné, aby se zamezilo úrazem. Zapnutí a vypnutí veřejného osvětlení a osvětlení reklam na budově je také podle časového harmonogramu přepínání hodin.

Budova je z kvalitních materiálů, celá zateplená, prosklení restaurace je z trojskla.  Je použitá maurerova technika v celém objektu, který má taky vzduchotechniku s případným vyhříváním do 30°C. Čerpadla do podlahy mají také vlastní náhradní zdroj na 12 hodin, který se sám po obnově elektrické energie dobíjí. Budova má kromě lapače olejů taky lapač tuků z kuchyně a čističku odpadových vod, která je vyvedena do potoka. Od všeho jsou právoplatní doklady. Restaurace má kromě dámských a pánských toalet také toalety pro tělesně postižené.

Dá se říct, že restaurace nemá žádnou konkurenci, na celém Šturci nic obdobní postavěné není a ani už nemůže být. Pozemek a budova jsou čisté, nezatížené jako i celá s.r.o. - dá se předat jako s.r.o. anebo s.r.o. odprodá nemovitost. Pro toho, kdo si to koupí, je to super image. Parkoviště v létě mnohokrát praská ve švech. Počet míst na sezení v restauraci je 45 až 50, na terase 20 a pod slunečníky dalších 20. Součástí nemovitosti je taky sekačka, strunová sekačka, sněhová fréza a náhradní elektrocentrála.

Cena: € 700.000,-

 

../images_obsah/Slovensko/struec1.jpg ../images_obsah/Slovensko/sturec2.jpg
../images_obsah/Slovensko/sturec3.jpg ../images_obsah/Slovensko/sturec4.jpg
../images_obsah/Slovensko/sturec5.jpg ../images_obsah/Slovensko/sturec6.jpg
../images_obsah/Slovensko/sturec7.jpg ../images_obsah/Slovensko/sturec8.jpg
../images_obsah/Slovensko/sturec9.jpg ../images_obsah/Slovensko/sturec10.jpg
../images_obsah/Slovensko/sturec11.JPG ../images_obsah/Slovensko/sturec12.JPG

Pro bližší informace kontaktujte:

Ing. Vladislav STANKO
Jednatel / Managing Director

Cell phone: +420 608 171 858
E-mail: stanko@csr-cz.eu

        
    

Odborná způsobilost
detektiv-na-web.jpg

 ČSR partnerem
trebbia2011_mala.jpg

Pomozte dětem

pomozte detem.jpg

 Nadace Taťány Kuchařové

ČSR hlavním partnerem

MITROPA CUP 2014

ČSR generálním partnerem

ČSEŽ 2013
ČSEŽ 2012

ČSR hlavním partnerem
logo_MSIPCA.jpg

    
ČSR na Facebooku
../images_obsah/leva-upoutavka/_1282039467-facebook.jpg

ČSR je řádným členem:

Člen hospodářské komory české republikylogo_esboc.jpg
ČKDSCKBS.jpglogoRKCR.jpg../images_obsah/loga-partneri/logoRKSR.jpg

Partneři ČSR:

 logo_fsi.jpg

logo FBI.jpg

 

International Real EstateSlovensko Šturec
grafika
Copyright 2009 ČSR CZECHOSLOVAK REAL (cz), S.R.O.